Zobacz galerię

Sala bankietowa na przyjęcia

W Las Woda**** doskonale wiemy, że wyjątkowe wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by organizowane w sali bankietowej pod Warszawą przyjęcia okolicznościowe zapadły na długo w pamięci wszystkich ich uczestników. Dba o to niezmiennie od początku istnienia nasz profesjonalny i doświadczony zespół. 

Z przyjemnością kompleksowo zorganizujemy dla naszych gości wymarzone chrzciny, komunie, studniówki, jubileusze, urodziny, wesela, także plenerowe i inne przyjęcia okolicznościowe pod Warszawą w otoczonym lasem sosnowym hotelu o kameralnym charakterze. Wspólnie z Państwem przygotujemy scenariusz wydarzenia i zatroszczymy się o każdy jego element. 

Sala bankietowa pod Warszawą

Wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe w podwarszawskim hotelu Las Woda**** odbywają się w jasnych, przestronnych i klimatyzowanych salach wyposażonych w parkiet i udekorowanych wedle Państwa życzenia. O kulinarną oprawę wydarzeń dba nasz doświadczony kucharz, serwujący wyborne przystawki, dania ciepłe i zimne zgodne z wybranym wcześniej menu.

Dla pełnej wygody wszystkich gości umożliwiamy również skorzystanie z blisko 90 miejsc noclegowych znajdujących się w naszym hotelu, jak i przylegającego do obiektu parkingu. W celu omówienia szczegółów przyjęcia okolicznościowego w Warszawie, dostosowanego do potrzeb i możliwości, prosimy o kontakt. Niezmiernie miło będzie nam Państwa gościć.Skontaktuj się z nami

e-mail: grupy@laswoda.pl,
tel. 601 236 763

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij