Guarda la galleria

Konferencje

LAS WODA - luksusowy obiekt, w którym biznes
doskonale komponuje się z naturą, tworząc spójną całość

Planujesz szkolenie lub konferencję pod Warszawą?
Szukasz miejsca, które idealnie sprawdzi się przy organizacji ważnego spotkania firmowego?
Już dziś skorzystaj z kompleksowej oferty Parku Rekreacyjno-Biznesowego Las Woda****, gdzie w malowniczej okolicy i z dala od zgiełku miasta, przygotowujemy profesjonalnie wydarzenia o charakterze biznesowym.

Katalog Konferencyjny - KLIK

Luksusowy Hotel Las Woda****,  to centrum biznesowe, w którym na powierzchni 1300 m2 stworzyliśmy niezwykle komfortową przestrzeń, pozwalającą na organizację m.in.:
targów,
eventów,
kongresów,
szkoleń,
konferencji.

Biznesowe spotkania, organizacja szkoleń, prestiżowej prezentacji, eventu, czy konferencji wymaga nie tylko profesjonalnego podejścia, ale także niezwykłej oprawy klimatycznego miejsca oraz nietuzinkowych wrażeń.

Doskonała lokalizacja na terenie 17 ha lasu, zapewnia spokój i ciszę, które pomagają skoncentrować się wszystkim uczestnikom  na temacie spotkania. 
Z dużych okien w salach konferencyjnych rozciąga się piękny widok na sosnowy las.

W miejscu, które urzeka niepowtarzalnym urokiem, a natura łączy się z ponadczasową elegancją, warto zorganizować biznesowe spotkania, prestiżowe konferencje i firmowe wyjazdy integracyjne. Profesjonalna obsługa i najwyższy standard świadczonych usług na długo pozostaną w pamięci uczestników. To doskonały wybór dla grup biznesowych, które chcą uciec przed zgiełkiem miasta i pragną odzyskać siły w otoczeniu kojącej natury sosnowego lasu.
 

Będziemy zaszczyceni mogąc gościć Państwa firmę
w Parku Rekreacyjno – Biznesowym Las Woda****

 

Questo sito utilizza i cookie.

Utilizzando il nostro sito, si acconsente all'impiego di cookie in conformità alle impostazioni del vostro browser. Più informazioni nell'informativa Sulla Privacy.

OK, chiudi