Jacuzzi

Zapraszamy na relaksujące chwile w naszym hotelowym jacuzzi. Chwila oddechu z widokiem na piękne podwarszawskie lasy, okalające budynek naszego Parku. Hydromasaże kojąco działają na ciało - z dysz wydobywa się perfekcyjne połączenie ciepłej wody oraz powietrza, które zapewnia idealny masaż dla całego ciała. 

Nasze hotelowe jacuzzi to nie tylko idealny sposób na relaks - ma ono również korzystne właściwości dla zdrowia. A funkcja koloroterapii to idealne rozwiązanie na jesienno-zimową chandrę! Zmieniające się barwy kojąco lub pobudzająco oddziałują na naszą podświadomość, a także łagodzą różne objawy chorobowe, przyspieszają metabolizm komórkowy czy stymulują produkcję energii w organizmie. 

Dla chwili wytchnienia po męczącym dniu polecamy rozluźniające hydromasaże w komfortowym, czteroosobowym jacuzzi.

Korzystanie z niego pozwala na zrelaksowanie mięśni. Powoduje także poprawę samopoczucia, usuwa zmęczenie. Podczas relaksu wytwarzają się endorfiny- zwane hormonami szczęścia, które zmniejszają uczucie bólu i stresu oraz powodują efekt całkowitego odprężenia i dobre samopoczucie.

Zachęcamy do częstej pielęgnacji urody i poprawy  kondycji ciała i umysłu poprzez podczerwień, koloroterapię oraz masaż wibracyjny, które oferuje nasze jacuzzi.


This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close