Zobacz galerię

Hotel pod Warszawą

Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda **** Znajduje się w samym środku wilżańskiego lasu, niecałą godzinę drogi od Warszawy.

Największym atutem naszego hotelu jest jego położenie w zacisznej okolicy, o krystalicznie czystym, wolnym od smogu powietrzu.

 

Harmonia z naturą

 

Nasz Hotel powstał z myślą o tym, aby zaspokoić potrzebę ciszy i spokoju dając jednocześnie możliwość aktywnego wypoczynku.

Wszystko po to, aby znaleźć harmonię ciała i ducha w bliskości natury.

 

Odpoczynek i relaks w SPA

 

Na wyjątkowe doświadczenia naszych Gości składają się zarówno komfortowe, a zarazem przytulne pokoje, których tonacja wnętrz współgra z klimatem otaczającego Hotel lasu, wyjątkowe SPA z ekologicznymi zabiegami dopasowanymi do indywidualnych potrzeb Gości a także klimatyczna restauracja, w której nasze sezonowe menu pełne dań z lokalnych produktów pozwoli zbliżyć się Państwu jeszcze bardziej do natury.

 

Najwyższy standard eventów

 

Nasze nowoczesne Centrum Konferencyjno Bankietowe pozwala nam podjąć każde stawiane przed nami wyzwanie. Nad wszystkimi organizowanymi u nas spotkaniami czuwa doświadczony i profesjonalny opiekun, który zadba aby wydarzenie przebiegło bez najmniejszych problemów. 

 

Nasza misja

 

To przede wszystkim profesjonalna i dyskretna obsługa, ale także zastosowanie technologii zgodnych z EKOlogicznym podejściem do środowiska.

Wymieniliśmy żarówki na energooszczędne, segregujemy śmieci, wodę ogrzewamy pompami ciepła oraz propagujemy używanie przedmiotów powstałych z biodegradowalnych materiałów.

W naszym sklepiku dostępne są EKO torby i plecaki, butelki wielokrotnego użytku (zdjęcie)

W restauracji używamy wyłącznie papierowych słomek do napoi, a posiłki zakupione w naszym letnim grill barze serwujemy na EKOlogicznej zastawie

Wyznajemy zasadę – jeśli chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie!

Tego uczymy swoich pracowników i Gości.


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij