Zobacz galerię

Przyjęcia weselne

Przyjęcia weselne

Ślub oraz przyjęcie weselne to wyjątkowa uroczystość, która wymaga perfekcyjnej oprawy. Od podstaw pomożemy Państwu w organizacji i przygotowaniu wesela, dzięki czemu ten piękny dzień przebiegnie w doskonałej atmosferze. Elegancka i nowoczesna aranżacja wnętrz, profesjonalna obsługa, wykwintne menu - wszystko to sprawi, że ten niezwykły dzień w Państwa życiu przebiegnie w idealny sposób.

Lokalizacja na terenie pięknego, sosnowego lasu dodaje splendoru każdej uroczystości, pozwalając na pełną swobodę w wyborze scenariusza spełniającego marzenia nowożeńców.

Sprawdź naszą ofertę - KLIK

 

Ślub w plenerze

Oferujemy możliwość zorganizowania romantycznego ślubu na leśnej polanie. Uroczystości zyska niezapomniany charakter i zapewni wspaniałe wspomnienia.

 

 

Serdecznie zapraszamy na indywidualne spotkanie z naszym specjalistą, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 oraz w wybrane soboty po wcześniejszym umówieniu.

Na spotkaniu przy kawie w naszej restauracji, odpowie on na wszelkie pytania i oprowadzi Państwa po naszych wnętrzach.

 

Szczegółowe informacje:
e-mail: grupy@laswoda.pl,
tel. 601 236 763


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij