Zobacz galerię

YONELLE

Odkryj piękno, które przenika do głębi.

 

ZAŁOŻYCIELKI YONELLE

Marka YONELLE została założona w 2013 roku przez Jolantę Zwolińską i Małgorzatę Chełkowską, osoby od lat dobrze znane w branży kosmetycznej, wysoko cenione za profesjonalizm, aktywność i wiarygodność.

 

MISJA YONELLE

YONELLE to wyjątkowa marka kosmetyczna przeznaczona specjalnie dla kobiet dojrzałych 40+. Tworzy luksusowe, nowatorskie produkty – kosmetyki infuzyjne o ponadprzeciętnej skuteczności przeciwzmarszczkowej, osiągniętej dzięki wspomaganiu wnikania składników aktywnych w skórę.

Punktem wyjścia dla marki stała się przełomowa idea, która ma swe źródło w naszej wieloletniej praktyce i naukowych analizach:

„Nie sztuką jest zastosować w kosmetykach wszystkie najnowsze aktywne składniki przeciwzmarszczkowe. Sztuką jest sprawić, by przebiły się one przez barierę naskórka, która na ogół jest nie do pokonania. Wtedy mogą skutecznie działać. To największe wyzwanie kosmetologii XXI wieku i priorytet marki YONELLE”.

JOLANTA ZWOLIŃSKA
MAŁGORZATA CHEŁKOWSKA

 

Założycielki marki podjęły to wyzwanie, gdy odkryły NANODYSKI™ – brytyjski wynalazek, objęty światowym patentem farmaceutyczno-kosmetycznym w 2010 roku. Są to rewolucyjne nośniki w postaci płaskich krążków wypełnionych substancjami aktywnymi, które mogą je transportować aż do 14. warstwy komórek naskórka – to prawdziwa rewolucja! I to właśnie na niej oparta została przełomowa koncepcja SKIN PENETRATION REVOLUTION.

Twórczyniom marki udało się stworzyć nową jakość kosmetyku, zachwycającego spektakularnym działaniem anti-aging i nadającego skórze niebywałą gładkość, wyczuwaną zaraz po zaaplikowaniu! To znak firmowy YONELLE. Uwagę zwraca też sensoryka produktów, ich urzekający elegancją zapach i pełne kobiecego czaru opakowanie.

 


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij