Zobacz galerię

Sale konferencyjne i szkoleniowe

LAS WODA - luksusowy obiekt, w którym biznes
doskonale komponuje się z naturą, tworząc spójną całość

 

Planujesz szkolenie lub konferencję pod Warszawą? Szukasz miejsca, które idealnie sprawdzi się przy organizacji ważnego spotkania firmowego? Już dziś skorzystaj z kompleksowej oferty Parku Rekreacyjno-Biznesowego Las Woda****, gdzie w malowniczej okolicy i z dala od zgiełku miasta, przygotowujemy profesjonalnie wydarzenia o charakterze biznesowym.

Centrum konferencyjne pod Warszawą, oddalone od niej o 54 km, składa się z 8 wyposażonych w klimatyzację, wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i dynamiczne oświetlenie LED. Na powierzchni 1300 m2 stworzyliśmy niezwykle komfortową przestrzeń, pozwalającą na organizację targów, eventów, kongresów, szkoleń i konferencji pod Warszawą.


Centrum konferencyjne pod Warszawą

Do organizacji spotkań w salach konferencyjnych pod Warszawą podchodzimy kompleksowo. Gości przyjmujemy w 42 eleganckich i komfortowych pokojach, w których znajdują się kąciki wypoczynkowe sprzyjające relaksowi po dniu pracy. O kulinarną stronę firmowych eventów dba doświadczony szef kuchni, serwujący aromatyczną kawę, pyszne lunche i uroczyste kolacje.

Pod Warszawą, poza salami szkoleniowymi, oferujemy również uczestnikom spotkań biznesowych dostęp do licznych atrakcji obiektu. Zapraszamy do aktywnego wypoczynku w strefie aqua, basenach, saunie fińskiej, siłowni i na korcie tenisowym. W centrum konferencyjnym pod Warszawą nie brakuje również stołu z bilardem i piłkarzyków do wspólnej zabawy.


Sale konferencyjne i szkoleniowe

Ważne spotkanie biznesowe z potencjalnym kontrahentem? A może konferencja firmowa lub szkolenie dla pracowników? Zamiast płacić krocie za wynajem powierzchni w stolicy, lepiej zorganizować to pod Warszawą! W otoczeniu pachnącego, sosnowego lasu, w profesjonalnie przygotowanych do tego celu wnętrzach Parku Biznesowego Las Woda w Wildze przy trasie Warszawa-Puławy (zaledwie 54 km od stolicy).

Specjalnie na potrzeby konferencji i szkoleń przygotowaliśmy łączną powierzchnię aż 1300 metrów kwadratowych. Do Państwa dyspozycji pozostaje 8 komfortowych pomieszczeń - każde z nich wyposażone jest w najwyższej klasy nagłośnienie i sprzęt multimedialny. O Państwa komfort w trakcie spotkań zadba wydajna klimatyzacja oraz oświetlenie LED. 

Ośrodek Las Woda to idealny wybór na organizację targów, szkoleń, kongresów oraz innych wydarzeń tego rodzaju. Zadbaliśmy bowiem nie tylko komfort w trakcie spotkań, ale również i o wypoczynek po ich zakończeniu. Na miejscu znajdują się 42 komfortowo urządzone pokoje z wydzielonymi strefami dla odpoczynku. A o podniebienia naszych Gości zadba zespół najlepszych kucharzy, pod okiem doświadczonego szefa kuchni, serwujący pyszne lunche, wykwintne kolacje oraz aromatyczną kawę w ciągu dnia.Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij