Guarda la galleria

MASAŻE

Dbamy o to, by masaże dostępne w naszym hotelu były dostosowane do potrzeb każdego z naszych gości i stanowiły niezapomnianą chwilę przyjemności, przynoszącą korzyść dla zdrowia i samopoczucia. Rodzaje zabiegów dostępne w naszej ofercie to między innymi masaż relaksacyjny, masaż dla dwojga, masaż czekoladą, gorącymi kamieniami oraz wiele innych atrakcyjnych propozycji dla osób w każdym wieku.

Szczegółowe informacje na temat ceny, poszczególnych rodzajów masaży, czasie ich trwania, wskazaniach oraz przeciwwskazaniach znajdą Państwo w zakładkach dedykowanych poszczególnym usługom. Chętnie odpowiemy również na wszystkie pytania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką i różnorodną ofertą i podarowania sobie chwili przyjemności oraz głębokiego relaksu, na który zasługuje każdy z nas.


MASAŻ KLASYCZNY

Masaż częściowy lub całościowy ciała, który wpływa nie tylko pielęgnacyjnie, ale przede wszystkim leczniczo na mięśnie i skórę. Silne, energiczne techniki masażu dają ciału intensywny bodziec.

100,00 zł do 25min.

180,00 zł do 55min.

200,00 zł do 85min.

 

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny to spokojne, łagodne i rytmiczne oddziaływanie, które uspokoi ciało i duszę. Rozluźnia napięcia mięśni, działa uspokajająco a także wyrównuje krążenie energii witalnej.

160,00 zł do 55min.

190,00 zł do 85min.

 

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCO - ANTYCELLULITOWY

Masaż rozdrabnia komórki tłuszczowe, poprawia przemianę materii, przyspiesza spalanie komórek tłuszczowych. Wspomaga redukcję cellulitu, poprawia jędrność skóry.

100,00 zł do 25min.

170,00 zł, do 55min.

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI - HOT STONES MASSAGE

Masaż ciała gorącymi kamieniami bazaltowymi wprowadzający w stan głębokiego relaksu. Ciepło oddawane przez kamienie głęboko ogrzewa i rozluźnia mięśnie. Działa uspokajajaco na ciało i zmysły.

180,00 zł do 55min.

220,00 zł do 85min.

 

AROMATYCZNY MASAŻ ŚWIECĄ        

Wyjątkowo zmysłowa ceremonia wykonywana ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100 % z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. Jego unikatowa formuła niesamowicie odżywia skórę, pozostawiając ją cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką oraz otuloną zmysłowym zapachem.

180,00 zł do 55min.

 

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ

Zabieg odżywczo-antycelulitowy wykonywany gorącą czekoladą. Działa na receptory węchu, dotyku. Czekolada pielęgnuje ciało a profesjonalny masaż rozluźni negatywne napięcia i rozładuje stres.

180,00 zł do 55min.

 

MASAŻ  MASŁEM SHEA

Relaksacyjny, odżywczo-nawilżający masaż całego ciała. Wpływa na odżywienie i regenerację skóry, która staje się miękka i gładka a mięśnie są łagodnie rozluźnione.

180,00 zł do 55min.

 

AROMATERAPEUTYCZNY MASAŻ CIEPŁYMI OLEJAMI

Masaż klasyczny lub relaksacyjny na bazie ciepłego oleju wraz z indywidualnie dobranymi olejkami eterycznymi. Rytuał zabiegowy który przyniesie chwile wytchnienia i ukojenia zarówno dla ciała jak i dla zmysłów.

180,00 zł do 60 min.

 

MASAŻ DLA DWOJGA

Romantyczna ceremonia dla Dwojga, obejmująca godzinny masaż klasyczny lub relaksacyjny. Zabieg wykonywany ciepłymi wonnymi olejami, przy relaksującej muzyce oraz blasku świec zapewni chwile odprężenia i rozluźnienia.

280,00 zł do 60 min.

 

MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY I MŁODYCH MAM

Delikatny masaż skomponowany dla kobiet w ciąży oraz młodych Mam. Zabieg bezpieczny i przynoszący relaks i ukojenie dla obciążonych mięśni i stawów. Zabieg w ciąży można wykonywać między 4 a 8 miesiącem, po konsultacji z lekarzem prowadzącym.

160,00 zł do 60 min.

 

MASAŻ PLECÓW Z MASAŻEM KRĘGOSŁUPA

Częściowy leczniczy masaż pleców z dodatkowym masażem kręgosłupa, przyniesie ukojenie i rozluźnienie bolących mięśni. Polecany dla wszystkich, a szczególnie osób aktywnych, prowadzących siedzący tryb pracy oraz zestresowanych.

130,00 zł do 45min.

 

MASAŻ KARKU

Zabieg usuwający nagromadzone napięcie, objawiające się sztywnością szyi i karku, bólami głowy, przemęczeniem. Przynosi natychmiastową ulgę emocjonalną.

70,00 zł do 20min.

SILK BIO – REVITAL YONELLE

Peelingujący masaż ciała Lux 2w1 o działaniu relaksującym i rewitalizującym.

Luksusowa procedura polegająca na jednoczesnym wykonaniu masażu i peelingu ciała .Pomaga pozbyć się skutków stresu i dolegliwości bólowych związanych z nadmiernym napięciem mięśni. Polecany szczególnie osobom zmęczonym, z przesuszoną , podrażnioną skórą jak  również kobietom w ciąży i po porodzie.

220,00 zł do 55 min.

 

SILK PERFECT CONTOUR YONELLE

Peelingujący masaż ciała LUX 2 w 1  o działaniu modelującym i odprężającym

Luksusowa procedura polegająca na jednoczesnym wykonaniu masażu i peelingu ciała.  Silnie działające kosmetyki specjalistyczne stymulują funkcje skóry, dając efekt anti-aging. Polecamy szczególnie w trakcie kuracji odchudzających oraz w profilaktyce cellulitu, rozstępów i wiotczenia. Zabieg może być wykonywany u kobiet w okresie karmienia naturalnego

220,00 zł do 55 min.

 


Zapisów prosimy dokonywać w recepcji
Nr telefonu:  25 685 30 10
E-mail: info@laswoda.pl

Questo sito utilizza i cookie.

Utilizzando il nostro sito, si acconsente all'impiego di cookie in conformità alle impostazioni del vostro browser. Più informazioni nell'informativa Sulla Privacy.

OK, chiudi