See gallery

Diets

Pobyt w Parku Las Woda nie musi oznaczać konieczności rezygnacji ze swojej ustalonej diety. Specjalnie dla naszych Gości poszerzyliśmy bowiem menu naszej restauracji o specjalne programy dietetyczne, ustalane indywidualnie przed przyjazdem. Przygotowanie wszystkich wybranych przez Państwa dań osobiście nadzorować będzie szef naszej kuchni. 

Doskonałe śniadania, zdrowe obiady i wykwintne kolacje dokładnie takie, jak sobie Państwo tego zażyczą! Przygotujemy posiłki zgodnie z oczekiwaną przez Państwa dietą. Oferujemy żywienie przyjazne weganom, wegetarianom, jak również osobom przebywającym na diecie odchudzającej. Proponujemy również posiłki bez glutenu. 

Zamówienie wybranej diety

Jak zamówić wybraną dietę w Parku Las Woda? To bardzo proste - wystarczy, że w trakcie rezerwacji miejsca w naszym hotelu poinformują Państwo obsługę naszego Parku o wyborze konkretnego sposobu żywienia. Z przyjemnością przygotujemy posiłki dokładnie tak, jak Państwo tego oczekują. Oferujemy również możliwość osobistego przygotowania Państwa jadłospisu przez naszego szefa kuchni.

W trosce o zdrowie naszych Gości wzbogaciliśmy naszą ofertę o możliwość ułożenia specjalnej diety:

  • bezglutenowej
  • wegańskiej
  • wegetariańskiej
  • ​odchudzającej

Nasz Szef Kuchni z przyjemnością przygotuje dla Państwa jadłospis.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie zapotrzebowania na określoną dietę podczas rezerwacji pobytu.


This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close