Zobacz galerię

Diety

Pobyt w Parku Las Woda nie musi oznaczać konieczności rezygnacji ze swojej ustalonej diety. Specjalnie dla naszych Gości poszerzyliśmy bowiem menu naszej restauracji o specjalne programy dietetyczne, ustalane indywidualnie przed przyjazdem. Przygotowanie wszystkich wybranych przez Państwa dań osobiście nadzorować będzie szef naszej kuchni. 

Doskonałe śniadania, zdrowe obiady i wykwintne kolacje dokładnie takie, jak sobie Państwo tego zażyczą! Przygotujemy posiłki zgodnie z oczekiwaną przez Państwa dietą. Oferujemy żywienie przyjazne weganom, wegetarianom, jak również osobom przebywającym na diecie odchudzającej. Proponujemy również posiłki bez glutenu. 

Zamówienie wybranej diety

Jak zamówić wybraną dietę w Parku Las Woda? To bardzo proste - wystarczy, że w trakcie rezerwacji miejsca w naszym hotelu poinformują Państwo obsługę naszego Parku o wyborze konkretnego sposobu żywienia. Z przyjemnością przygotujemy posiłki dokładnie tak, jak Państwo tego oczekują. Oferujemy również możliwość osobistego przygotowania Państwa jadłospisu przez naszego szefa kuchni.

W trosce o zdrowie naszych Gości wzbogaciliśmy naszą ofertę o możliwość ułożenia specjalnej diety:

  • bezglutenowej
  • wegańskiej
  • wegetariańskiej
  • ​odchudzającej

Nasz Szef Kuchni z przyjemnością przygotuje dla Państwa jadłospis.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie zapotrzebowania na określoną dietę podczas rezerwacji pobytu.


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij