Zobacz galerię

Sauna

O wpływie sauny na zdrowie i dobre samopoczucie można wiele opowiadać.

Jej działanie opiera się na cyklicznych zmianach temperatury otoczenia. Przemienne ogrzewanie i chłodzenie wymusza na organizmie reakcje obronne, co stanowi dla niego pewien rodzaj gimnastyki. Dzięki temu osoby często korzystające z sauny rzadziej chorują. Seanse w saunie mają także korzystny wpływ na wygląd naszej skóry oraz jej zdrowie.

Dlatego też gorąco namawiamy wszystkich naszych gości do korzystania z dobrodziejstw, jakie oferuje.

Korzyści z sauny

Stres, pęd życia, a na dodatek mnóstwo zanieczyszczeń w powietrzu. Wszystko to ma ogromnie negatywny wpływ na kondycję naszego organizmu. Mamy sposób, by temu zaradzić. Doskonałym sposobem na zapomnienie o codziennych troskach jest wizyta w saunie fińskiej, usytuowanej na terenie naszego hotelu. 

Dlaczego warto skorzystać z sauny? To tylko kilkanaście minut, które ma zbawienny wpływ na zdrowie. Te kilka chwil w naszej saunie to idealny sposób na relaks i pozbycie się zmęczenia. Podwyższona temperatura regeneruje organizm, redukując poziom stresu oraz zmęczenia. Sauna to również idealny sposób na poprawę odporności. 

W naszym hotelu znajduje się typowa sauna fińska. Panuje w niej temperatura sięgająca nawet 110 stopni Celsjusza, a niewielka wilgotność (ok. 10%) wzmaga ten efekt. Nawet jedna sesja w naszej saunie ma zbawienny wpływ na ciało. Pod wpływem ciepła, pory na skórze otwierają się, uwalniając toksyny z organizmu. 

Godzinny koszt aromatycznej sesjii w naszej saunie fińskiej: 30,00 zł / h.


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij