Zobacz galerię

Atrakcje hotelowe

LAS WODA AKTYWNIE

By zachować harmonię między duchem a ciałem proponujemy szeroki wachlarz atrakcji i aktywności, zarówno dla starszych, jak i młodszych Gości. Niezależnie od tego, jaką formę rezerwacji wybierzesz – możesz u nas aktywnie spędzać czas, ponieważ przygotowaliśmy moc możliwości.

  • Basen wewnętrzny

Basen wewnętrzny z jacuzzi, kaskadą wodną, przeciwprądem i hydromasażem zapewni ukojenie po intensywnie spędzonym dniu. Basen czynny w godzinach 8:00-20:00.

  • Sauna fińska

Dlaczego warto skorzystać z sauny? To tylko kilkanaście minut, które ma zbawienny wpływ na zdrowie. Te kilka chwil w naszej saunie to idealny sposób na relaks i pozbycie się zmęczenia. Podwyższona temperatura regeneruje organizm, redukując poziom stresu oraz zmęczenia. Sauna to również idealny sposób na poprawę odporności. 

  • Basen zewnętrzny

Idealnym miejscem na ochłodę w letnie upalne dni jest nasz basen zewnętrzny z wydzielonym brodzikiem dla dzieci. Odpręż się na leżaku  lub popływaj w pięknym leśnym otoczeniu.

Jeżeli zgłodniejesz skorzystaj ze znajdującego się obok grill baru, gdzie czekają pyszne dania przyrządzone przez naszych kucharzy, przekąski i chłodne napoje.

CENNIK: 

Poniedziałek-piątek
Dorośli 40 zł  Dzieci 20 zł

Weekend
Dorośli 50 zł Dzieci 30 zł

Basen czynny sezonowo tylko w miesiącach letnich oraz w zależności od warunków atmosferycznych. 

  • Siłownie bądź FIT

W zależności od aury panującej na zewnątrz mogą Państwo wybrać ćwiczenia na dworze, z pięknym widokiem na otaczające lasy lub we wnętrzu budynku naszego kompleksu.

Każda minuta spędzona w pomieszczeniu naszej siłowni wewnętrznej będzie maksymalnie wydajna! Kompleksowo wyposażyliśmy to pomieszczenie w najwyższej jakości sprzęt treningowy renomowanej marki Kettler.

Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję – zadbaj o bycie FIT!

 

  • Kort tenisowy

Wśród okazałych dębów i strzelistych sosen znajduje się pełnowymiarowy kort wyłożony sztuczną  trawą. Gra w tenisa ma wiele korzyści wpływających na zdrowie, dobry nastrój, a także redukuje stres.

 

  • Wypożyczalnia sprzętu sportowego

Wilga jest początkiem ciekawej trasy rowerowej, dającej możliwość  poznania pięknej okolicy. Dla naszych gości mamy do dyspozycji mapy, które pozwolą na dokładną eksplorację terenów o znaczeniu historycznym. 

 Wszystkich miłośników Nordic Walking miło zaskoczy fakt, iż Hotel posiada kilkanaście zestawów do uprawiania tego sportu, które nieodpłatnie udostępnia Gościom. W ramach sobotnich animacji dla dorosłych organizujemy także wyjścia na Nordic Walking z wykwalifikowanym instruktorem.

 

  • Sala klubowa

W chłodniejsze i deszczowe dni serdecznie zapraszamy do naszej sali klubowej - SOWA.

Kameralna, oryginalnie zaaranżowana Sala klubowa to gwarancja doskonałej zabawy.  Goście mogą złapać za kije bilardowe i sprawdzić się w ulubionej grze brytyjskich lordów.
Do dyspozycji oddajemy również stół do piłkarzyków, wygodne stoliki z fotelami a także rzutki.

 


O aktualnych cenach z przyjemnością poinformuje Państwa nasza recepcja (mail: info@laswoda.pl, tel. 723 99 74 70 /71).

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij