Zobacz galerię

Aktualności

Jak wybrać idealny prezent na Dzień Ojca?2018-05-14

Jak wybrać idealny prezent na Dzień Ojca?

Wszyscy wiemy, kiedy jest Dzień Matki, nie każdy jednak pamięta, że pod koniec czerwca swoje święto obchodzą tatusiowie. Ich wkład w wychowanie dzieci często jest równie ważny, ich troska podyktowana poczuciem obowiązku i bezgraniczną miłością, dlatego dzieci powinny o swoich ojcach pamiętać.

Nie tylko telefon, kartka z życzeniami, ale także upominek jest wyrazem głębokich uczuć. Warto jednak dobrać go tak, by został zapamiętany na lata, a nie trafił do zbioru kolejnych rzeczy ważnych tylko przez chwilę. Kolekcjonowanie wspomnień jest o wiele bardziej przyjemne.

Sesja zdjęciowa - Beata Cupriak i Las Woda2014-07-06

Sesja zdjęciowa - Beata Cupriak i Las Woda

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjątkowej sesji zdjęciowej, która odbyła się w ostatnią niedzielę w Parku Rekreacyjno - Biznesowym Las Woda. Wszystkie Panie prezentują sukienki z najnowszej kolekcji sygnowanej nazwiskiem Pani Beaty Cupriak!

Nie wiesz jak spędzić majówkę 2018? Sprawdź nasze propozycje!2014-03-17

Nie wiesz jak spędzić majówkę 2018? Sprawdź nasze propozycje!

Majówka tuż tuż! Czekamy na nią z utęsknieniem już od późnej zimy, bo jest zwiastunem prawdziwej, zielonej, słonecznej wiosny i czasem przeznaczonym na odpoczynek i naładowanie życiowych akumulatorów. Żeby jednak nie leżeć przed telewizorem, nie nudzić się, nie narzekać na marazm, warto te kilka dni dobrze zagospodarować.

Podpowiadamy co kupić mamie na Dzień Matki.2014-02-17

Podpowiadamy co kupić mamie na Dzień Matki.

Jest taki szczególny dzień w roku, w którym każda mama powinna poczuć się wyjątkowo. Ta data przypada co roku 24 maja, a jest to właśnie Dzień Matki. Warto pamietać wtedy o naszych mamach i w należyty sposób uczcić ten dzień. Wystarczą nawet zwykłe życzenia czy drobne gesty, które sprawią naszej rodzicielce radość. Jeśli jednak chcecie aby ta ważna dla was osoba zapamiętała ten dzień na długo, dobrze byłoby do życzeń dołączyć interesujący prezent. Poniżej podpowiadamy, co możecie dać mamie na Dzień Matki.

Jaki prezent kupić na Dzień Babci i Dziadka?2014-01-17

Jaki prezent kupić na Dzień Babci i Dziadka?

 

Przywykliśmy myśleć, że najlepszy prezent to drogi gadżet. Ta zasada ma zastosowanie w przypadku ludzi młodych, ale w przypadku osób w wieku dojrzałym oraz starszych niekoniecznie się sprawdza. Babcia i dziadek chętniej spędzą czas z wnukami i to właśnie będzie dla nich najlepszy prezent. Oczywiście od wnuków przedszkolaków zawsze z czułością przyjmą też laurki, ale już od dorosłych najchętniej przyjmują darowany im czas. Dopóki wnuki są małe, ich kontakt z dziadkami sprowadza się często do opieki babci i dziadka nad rozbrykanymi maluchami. Ale już nastolatkowie mogą stać się dla dziadków partnerami do rozmowy, wojaży, wspólnego spędzania czasu na łonie natury. A dorosłe wnuki to już czysta przyjemność - żadne gadżety nie zastąpią ich obecności.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij