Zobacz galerię

Walentynki 2018

Święto zakochanych co roku przypada w ten sam dzień, dlatego Walentynki 2018, wraz z tradycyjnymi kwiatami, kartkami, życzeniami szczęścia w miłości i serduszkami znowu będzie obchodzony 14 lutego. To już niedługo i wiele par z wypiekami na twarzy wyczekuje tego dnia, pełnego magii, prezentów, serdeczności i miłosnych wyznań.

 

Walentynki Hotel Pod warszawą 2018

Zdjęcia: pxhere.com

Pomysły i prezenty na walentynki

Obiad walentynkowy 2018

Zdjęcie: pxhere.com

Zamiast prezentu lub w komplecie z nim warto jednak podarować swój własny czas. Zwłaszcza wtedy, kiedy ciągle jesteśmy w pędzie, w pracy, w drodze do biura i do domu. Kiedy czasami brakuje chwili na to, by spokojnie usiąść i porozmawiać to właśnie ten dzień lub weekend można oddać bliskiej osobie. Romantyczna, uroczysta kolacja, która upływa bez pośpiechu, a nawet wspólny, pełen spokoju, relaksu i romantycznych uniesień weekend mogą okazać się najlepszym prezentem, jaki podarowaliśmy bliskiej osobie.

Serduszko 2018

Zdjęcie: pxhere.com

Gdzie warto spędzić walentynki?

Nie da się ukryć, że w każdym mieście, czy to małym, czy dużym, możemy zarezerwować stolik w kawiarni. Jednak na weekend w towarzystwie ukochanej osoby dobrze jest się wybrać tam, gdzie na pewno będzie panowała cisza, romantyczna atmosfera, gdzie zupełnie można dać się ponieść, zrelaksować, zjeść pyszną kolację przy lampce wybornego wina. Przygotowaliśmy ofertę na Walentynki 2018 w naszym oddalonym zaledwie o 54 kilometry od Warszawy Parku Rekreacyjno-Biznesowym Las Woda.

Czterogwiazdkowy kompleks, w skład którego wchodzi hotel, restauracja, kawiarnia oraz letni grill bar, zapewnia gościom także pełną ofertę SPA: basen, jacuzzi, saunę oraz gabinety kosmetyczne. Czy można chcieć czegoś więcej podczas pobytu z najbliższą osobą? Przebywa się tutaj w ciszy, spokoju, oddycha się leśnym powietrzem, a jednocześnie czas można spędzać aktywnie. Romantyczny wyjazd we dwoje to jeden z najpiękniejszych prezentów, jaki można podarować drugiej osobie.

Noc walentynkowa 2018

Zdjęcie: las-woda.pl

Hotel SPA Las WODA - specjalne dla zakochanych par!

Z okazji święta zakochanych warto wybrać się w okolice Warszawy do idealnego hotelu, w którym przygotowaliśmy ofertę pobytu dla dwojga. Kolacja i nawet dwa lub trzy noclegi mogą być wspaniałą niespodzianką albo dłużej planowanym, wspólnym wyjazdem. Chwile w pięknych krajobrazach, z pobytem w SPA oraz zabawą walentynkową na parkiecie, potrafią wprowadzić w wyjątkowo romantyczny nastrój.

Goście, którzy rezerwują pobyt dla dwojga w naszym hotelu, mogą liczyć na noclegi w komfortowym pokoju z romantycznym wystrojem, na przepyszne śniadanie, na prezent powitalny w postaci ciasta i wina oraz na romantyczną kolację. Wśród dostępnych opcji są nawet masaże gorącą czekoladą czy wolny dostęp do sauny, jacuzzi i basenu, siłowni, fit parku, sali bilardowej oraz udział w zorganizowanych zajęciach na świeżym powietrzu.

Wspólny wyjazd z ukochaną lub ukochanym, a nawet z przyjaciółką czy przyjacielem to specjalna okazja do głębszego poznania się, do powspominania wspólnych chwil spędzonych razem i zbierania kolejnych wspomnień, które mają szansę przetrwać przez lata.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij