Zobacz galerię

Restauracja

Hotele często traktują restaurację jako element potrzebny, ale nie najważniejszy. Dla nas, w Parku Rekreacyjno-Biznesowym Las Woda, restauracja jest sercem hotelu.

Nasza fascynacja kuchnią włoską, w szczególności toskańską, odzwierciedlona jest w naszych potrawach. Zaprzyjaźnieni toskańscy szefowie kuchni osobiście wybierają dla nas najlepsze składniki, które przywozimy potem do Polski specjalnie dla Państwa. Pachnące kwiatami finoccio, naturalnie dojrzewające wędliny, prawdziwa włoska oliwa i makarony, oraz świeże zioła to tylko niektóre z produktów, które dodajemy do naszych potraw. Nasz Szef Kuchni, Marcin Maksymów, tworzy dla naszych Gości wykwintne kompozycje, które dodają smaku pobytowi w Parku Rekreacyjno-Biznesowym Las Woda.

Restauracja posiada do 150 miejsc, oferuje Gościom darmowy dostęp do Wi- Fi, jest w pełni klimatyzowana i przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Specjalne miejsce w menu zajmują potrawy wegetariańskie, istnieje także możliwość przygotowania dań dietetycznych i bezglutenowych (restauracja uczestniczy w programie Menu bez glutenu). Na Gości czeka 100 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Zapraszamy!


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij