Zobacz galerię

Sale konferencyjne i szkoleniowe

LAS WODA - luksusowy obiekt, w którym biznes
doskonale komponuje się z naturą, tworząc spójną całość

 

Planujesz szkolenie lub konferencję pod Warszawą? Szukasz miejsca, które idealnie sprawdzi się przy organizacji ważnego spotkania firmowego? Już dziś skorzystaj z kompleksowej oferty Parku Rekreacyjno-Biznesowego Las Woda****, gdzie w malowniczej okolicy i z dala od zgiełku miasta, przygotowujemy profesjonalnie wydarzenia o charakterze biznesowym.

Centrum konferencyjne pod Warszawą, oddalone od niej o 54 km, składa się z 8 wyposażonych w klimatyzację, wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i dynamiczne oświetlenie LED. Na powierzchni 1300 m2 stworzyliśmy niezwykle komfortową przestrzeń, pozwalającą na organizację targów, eventów, kongresów, szkoleń i konferencji pod Warszawą.
 

Centrum konferencyjne pod Warszawą

Do organizacji spotkań w salach konferencyjnych pod Warszawą podchodzimy kompleksowo. Gości przyjmujemy w 42 eleganckich i komfortowych pokojach, w których znajdują się kąciki wypoczynkowe sprzyjające relaksowi po dniu pracy. O kulinarną stronę firmowych eventów dba doświadczony szef kuchni, serwujący aromatyczną kawę, pyszne lunche i uroczyste kolacje.

Pod Warszawą, poza salami szkoleniowymi, oferujemy również uczestnikom spotkań biznesowych dostęp do licznych atrakcji obiektu. Zapraszamy do aktywnego wypoczynku w strefie aqua, basenach, saunie fińskiej, siłowni i na korcie tenisowym. W centrum konferencyjnym pod Warszawą nie brakuje również stołu z bilardem i piłkarzyków do wspólnej zabawy.


 

AKTUALNE PROMOCJE

SALE KONFERENCYJNE

NOCLEG

GASTRONOMIA

REKREACJA

SPA PODCZAS KONFERENCJI


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij