Zobacz galerię

Kariera

Wraz z ciągłym rozwojem, podnoszeniem standardu oraz poszerzaniem oferty usług
Park Rekreacyjno-Biznesowy Las Woda**** w Wildze rozpoczął proces rekrutacyjny na stanowisko:

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA

Oczekiwania:

● wykształcenie minimum średnie,
● biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych, znajomość pakietu Office,
● znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
● organizacja pracy - umiejętność zarządzania czasem oraz dokumentami,
● umiejętność budowania właściwych relacji z gośćmi,
● inicjatywa i zaangażowanie w sprawy firmy,
● umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,
● dokładność, sumienność, systematyczność, skrupulatność, punktualność,
● miła aparycja i prezencja oraz wysoka kultura osobista,
● dyspozycyjność

Obowiązki i zadania:

● informowanie gości o wszystkich produktach i usługach dostępnych w hotelu,
● zapewnienie wysokiej jakości usług,
● obsługa administracyjna recepcji,
● wykonywanie bieżących prac administracyjnych,
● wsparcie organizacyjne dla pracowników firmy

Oferujemy:

● stabilne warunki zatrudnienia,
● pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów,
● szkolenia i możliwości rozwoju

KELNER / KELNERKA

- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność - gotowości do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy,
- wysoka kultura osobista,
- uczciwość,
- miła aparycja,
- mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

- stabile warunki zatrudnienia,
- pracę w gronie pasjonatów i profesjonalistów,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
- szkolenia i możliwości rozwoju

MASAŻYSTA / KOSMETYCZKA

- wykształcenie w kierunku adekwatnym do oferowanego stanowiska,
- mile widziane doświadczenie pracy w ośrodku SPA lub odnowy biologicznej,
- dyspozycyjność,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy,
- szkolenia i możliwości rozwoju.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Dokumenty aplikacyjne wraz ze zdjęciem zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres: restauracja@laswoda.pl

Firma nadsyłanych ofert nie zwraca, kontaktuje się tylko z wybranymi osobami.

OK, zamknij