See gallery

SPA podczas konferencji

W dniu wytężonej pracy podaruj sobie odrobinę luksusu i odprężenia

 

Oferta przygotowana jest specjalnie z myślą o gościach biorących udział w konferencjach, szkoleniach i spotkaniach biznesowych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na relaks.

 

Pielęgnacja twarzy:

  • Ekspresowa pielęgnacja twarzy –  indywidualna kuracja opracowana i dostosowana do charakterystycznych potrzeb skóry. Pełna gama produktów zapewnia skórze natychmiastowe odświeżenie, odżywienie i regenerację. (demakijaż, tonizacja, peeling, maska, krem).

120 zł – 30 min

  • Masaż twarzy – zabieg z zastosowaniem peelingu enzymatycznego po którym wykonany masaż twarzy zagwarantuje nie tylko relaks ale też pobudzenie mikrokrążenia i dotlenienie skóry twarzy i dekoltu.

90 zł – 20 min

 

Pielęgnacja ciała:

  • Sekret piękna – intensywny, idealnie oczyszczający skórę z głębokich zanieczyszczeń peeling złuszczający obumarły, zrogowaciały naskórek z całego ciała. Już po jednym zabiegu skóra staje się aksamitnie gładka, idealnie oczyszczona, pięknie zaróżowiona i odżywiona.

90 zł – 30 min

  • Ciało doskonałe – siła alg wysmuklająca ciało. Zabieg poprawiający metabolizm i mikrocyrkulację. Wzmacnia, ujędrnia oraz drenuje skórę. Intensywnie nawilża naskórek, dzięki czemu staje się on bardziej spięty i gładki.

90 zł – 30 min

  • Błogie odprężenie – relaksacyjny masaż całego ciała, wprowadzający w stan głębokiego relaksu. Celem masażu jest przywrócenie wewnętrznej równowagi, usunięcie napięć z ciała oraz regeneracja witalności emocjonalnej i duchowej.

60 zł – 30 min

  • Stan relaksu – klasyczny  masaż pleców, pozwalający zredukować napięcie, poziom stresu, wprowadzając tym samym stan relaksu i rozluźnienia.

60 zł – 25 min

  • Masaż karku – leczniczy masaż mięśni karku i obręczy barkowej powodujący zmniejszenie napięcia spowodowanego przeciążeniem i stresem.

50 zł – 20 min

 


Zapisów prosimy dokonywać w recepcji
Nr telefonu:  25 685 30 10 (wew. 160)
E-mail: sprzedaz@laswoda.pl

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close