See gallery

MASAŻE

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż częściowy lub całościowy ciała, który wpływa nie tylko pielęgnacyjnie, ale przede wszystkim leczniczo na mięśnie i skórę. Silne, energiczne techniki masażu dają ciału intensywny bodziec.

100,00 zł do 25min.

160,00 zł do 55min.

200,00 zł do 85min.

 

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny to spokojne, łagodne i rytmiczne oddziaływanie, które uspokoi ciało i duszę. Rozluźnia napięcia mięśni, działa uspokajająco a także wyrównuje krążenie energii witalnej.

150,00 zł do 55min.

190,00 zł do 85min.

 

MASAŻ LECZNICZY

Masaż leczniczy ma działanie terapeutyczne, szczególnie uwzględniajace przeciążone grupy mięśniowe. Prowadzi do zmniejszenia dolegliwości bólowych i normalizacji napięcia mięśniowego.

100,00 zł do 25min.

170,00 zł do 55min.

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Rodzaj terapii podciśnieniowej. Silnie pobudza krążenia krwi i limfy, przez co pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, reguluje przemianę materii, wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Mechaniczne działanie na mięśnie natychmiastowo wywołuje zmniejszenie ich napięcia.

80,00 zł do 25min.

140,00 zł do 55min.

 

WYSZCUPLAJĄCO- ANTYCELLULITOWY

Masaż rozdrabnia komórki tłuszczowe, poprawia przemianę materii, przyspiesza spalanie komórek tłuszczowych. Wspomaga redukcję cellulitu, poprawia jędrność skóry.

100,00 zł do 25min.

170,00 zł, do 55min.

 

HOT STONES MASSAGE

Masaż ciała gorącymi kamieniami bazaltowymi wprowadzający w stan głębokiego relaksu. Ciepło oddawane przez kamienie głęboko ogrzewa i rozluźnia mięśnie. Działa uspokajajaco na ciało i zmysły.

180,00 zł do 55min.

220,00 zł do 85min.

 

AROMATYCZNY MASAŻ ŚWIECĄ        

Wyjątkowo zmysłowa ceremonia wykonywana ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100 % z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. Jego unikatowa formuła niesamowicie odżywia skórę, pozostawiając ją cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką oraz otuloną zmysłowym zapachem.

180,00 zł do 55min.

 

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ

Zabieg odżywczo-antycelulitowy wykonywany gorącą czekoladą. Działa na receptory węchu, dotyku. Czekolada pielęgnuje ciało a profesjonalny masaż rozluźni negatywne napięcia i rozładuje stres.

180 zł, do 55min.

 

MASAŻ  MASŁEM SHEA

Relaksacyjny, odżywczo-nawilżający masaż całego ciała. Wpływa na odżywienie i regenerację skóry, która staje się miękka i gładka a mięśnie są łagodnie rozluźnione.

180,00 zł do 55min.

 

AROMATERAPEUTYCZNY MASAŻ CIEPŁYMI OLEJAMI

Masaż klasyczny lub relaksacyjny na bazie ciepłego oleju wraz z indywidualnie dobranymi olejkami eterycznymi. Rytuał zabiegowy który przyniesie chwile wytchnienia i ukojenia zarówno dla ciała jak i dla zmysłów.

180,00 zł do 60 min.

 

MASAŻ DLA DWOJGA

Romantyczna ceremonia dla Dwojga, obejmująca godzinny masaż klasyczny lub relaksacyjny. Zabieg wykonywany ciepłymi wonnymi olejami, przy relaksującej muzyce oraz blasku świec zapewni chwile odprężenia i rozluźnienia.

280,00 zł do 60 min.

 

MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY I MŁODYCH MAM

Delikatny masaż skomponowany dla kobiet w ciąży oraz młodych Mam. Zabieg bezpieczny i przynoszący relaks i ukojenie dla obciążonych mięśni i stawów. Zabieg w ciąży można wykonywać między 4 a 8 miesiącem, po konsultacji z lekarzem prowadzącym.

160,00 zł do 60 min.

 

MASAŻ PLECÓW Z MASAŻEM KRĘGOSŁUPA

Częściowy leczniczy masaż pleców z dodatkowym masażem kręgosłupa, przyniesie ukojenie i rozluźnienie bolocych mięśni. Polecany dla wszystkich, a szczególnie osób aktywnych, prowadzących siedzący tryb pracy oraz zestresowanych.

130,00 zł do 45min.

 

MASAŻ KARKU

Zabieg usuwający nagromadzone napięcie, objawiające się sztywnością szyi i karku, bólami głowy, przemęczeniem. Przynosi natychmiastową ulgę emocjonalną.

70,00 zł do 20min.

 


Zapisów prosimy dokonywać w recepcji
Nr telefonu:  25 685 30 10
E-mail: info@laswoda.pl

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close