Jacuzzi

Zapraszamy na relaksujące chwile w naszym hotelowym jacuzzi. Chwila oddechu z widokiem na piękne podwarszawskie lasy, okalające budynek naszego Parku. Hydromasaże kojąco działają na ciało - z dysz wydobywa się perfekcyjne połączenie ciepłej wody oraz powietrza, które zapewnia idealny masaż dla całego ciała. 

Nasze hotelowe jacuzzi to nie tylko idealny sposób na relaks - ma ono również korzystne właściwości dla zdrowia. A funkcja koloroterapii to idealne rozwiązanie na jesienno-zimową chandrę! Zmieniające się barwy kojąco lub pobudzająco oddziałują na naszą podświadomość, a także łagodzą różne objawy chorobowe, przyspieszają metabolizm komórkowy czy stymulują produkcję energii w organizmie. 

Dla chwili wytchnienia po męczącym dniu polecamy rozluźniające hydromasaże w komfortowym, czteroosobowym jacuzzi.

Korzystanie z niego pozwala na zrelaksowanie mięśni. Powoduje także poprawę samopoczucia, usuwa zmęczenie. Podczas relaksu wytwarzają się endorfiny- zwane hormonami szczęścia, które zmniejszają uczucie bólu i stresu oraz powodują efekt całkowitego odprężenia i dobre samopoczucie.

Zachęcamy do częstej pielęgnacji urody i poprawy  kondycji ciała i umysłu poprzez podczerwień, koloroterapię oraz masaż wibracyjny, które oferuje nasze jacuzzi.


This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close