Zobacz galerię

Centrum konferencyjno – bankietowe

15 listopada oddaliśmy do Państwa dyspozycji nowe Centrum Konferencyjno - Bankietowe o łącznej powierzchni 1300m2, w którego skład wchodzi 8 komfortowych sal, wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny (wysokiej klasy rzutniki multimedialne z panoramicznym obrazem HD 16:9, ekrany oraz wielostrefowe nagłośnienie). Zarządzanie salami za pomocą mobilnego Centrum sterowania, usprawnia logistyczne kwestie organizacji konferencji, a dynamiczne oświetlenie led oraz możliwość pełnego zaciemnienia pozwala na natychmiastowe dostosowanie naświetlenia wnętrza do dynamicznie zmieniających się spotkań. Największa z sal jest o powierzchni aż 550m2, jednak mobilność ścian oraz ich dźwiękoszczelność, pozwala na dowolną konfigurację powierzchni konferencyjnej.

Strefa kongresowa składająca się z klimatyzowanych sal to idealne miejsce do organizacji targów. W jednym miejscu organizator otrzymuje znakomite przestrzenie wystawiennicze wraz z zapleczem hotelowym, parkingami i tereny zielone.

Sale przystosowane są również do prezentacji samochodów. Szerokie boczne wejście umożliwia ekspozycję  pojazdu wewnątrz budynku.

Duży wybór sal oraz ich wyposażenie pozwala na organizację wszelskiego rodzaju targów, szkoleń, bankietów, eventów, kongresów, konferencji oraz imprez okolicznościowych.

KATALOG - KLIK


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij